Hızlı Ve Öfkeli 8 Ne Zaman Çıkacak?

Hızlı Ve Öfkeli 8 Ne Zaman Çıkacak?

17 Ocak 2017

1626 Okunma

James Van tarafından yönetilen ve başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez ve Jason Statham’ın yer aldığı Hızlı ve Öfkeli serisini ilk filmi 2001 yılında gösterime girmiştir.

Filmin ana konusu yasadışı sokak yarışları ve silahlı soygunlar yapan bir grubun maceralarından oluşmaktadır. En iyi Aksiyon filmleri arasında en sevilenler arasında yer alan bu serinin her filmi büyük yankı uyandırmıştır.Aksiyon filmleri genellikle erkeklere hitap ediyor olsa da bu filmin en belirgin özelliği her yaştan ve her cinsiyetten kişiler tarafından seviliyor ve izleniyor olmasıdır. Müthiş oyuncu kadrosu ve sürükleyici olay örgüsü de filmi izlenebilir kılan özellikler arasındadır. Özellikle 6. filmin sonunda oyuncu kadrosuna dahil olan Jason Statham ile filme ayrı bir heyecan geldiği de bir gerçektir. Serinin son çıkan 7. bölümü 2015 yılı Nisan ayında gösterime girmişti ve bu bölümün çekildiği zamanlarda filmin sevilen oyuncularında biri olan Paul Walker hayatını kaybetmişti. Şimdi ise iki yıl aradan sonra yine Nisan ayında film 8. bölümü ile tekrar sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Walker’ın ölümünden sonra filmin iptal olacağına dair söylentilere rağmen onun yerine filmin son sahnelerinde kardeşi Cody Walker oynatılarak filmin çekimi tamamlanmıştır.
Cody’nin yüzü bilgisayar programları ile Paul’a benzetilmiş ve Paul’un sesi kullanılmıştır. Paul Walker’ın Hızlı ve Öfkeli serisi ile bağdaştırılan bir isim olmasından dolayı 8. bölümün aynı heyecanda olmayacağı ile ilgili bazı tereddütleriniz varsa bunu bir kenara bırakın. Filmin çekimleri New York, Atlanta ve Küba’da tamamlandı ve harika bir olay örgüsü ile sizlere sunmaya hazırlanıyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminin tam vizyona giriş tarihi 14 Nisan 2017 olarak belirlenmiştir. Film ile ilgili diğer ayrıntılara http://www.nezaman.com.tr/1537/hızlı-ve-öfkeli-8-ne-zaman-çıkacak adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Beğen
    4
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
}