Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

17 Ocak 2017

1572 Okunma

Kurtlar Vadisi dizisi 2003' de vizyona girmesinin ardından 10 yılı aşkın bir süredir yayın hayatına devam etmektedir. Efsane diziler arasında yerini alan ve milyonlarca hayran kitlesi elde eden bu dizi pek çok insanın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Kurtlar vadisi aksiyon ve politik bir yapımdır ve bir mafya dizisidir. Dizide pek çok oyuncu yer almıştır ve bu oyuncuların pek çoğu hafızalarda yer etmiştir. Özellikle başrol oyuncusu dizide Polat Alemdar olarak tanıdığımız Necati Şaşmaz dizinin her sezonunda yer almış ve popülerliğini korumuştur. Yıllardır hafızalara kazınan bu isim pek çok kişinin örnek aldığı bir karakter olmuştur. Dizinin yönetmenliğini ünlü yönetmen Osman Sınav üstlenmiştir.Dizi de ise Türkiye'nin politik konuları, terör, devlet ve küresel güç çatışmaları gibi konular işlenmektedir. Yıllardır devam ve reyting rekorları kıran bu dizinin Kurtlar Vadisi Darbe, Kurtlar Vadisi Filistin ve Kurtlar Vadisi Gladio adında 3 tane de sinema filmi çekilmiştir ve sinema salonlarında milyonlarca hayranı ile buluşmuştur. Sinemaseverler tarafından oldukça rağbet gören filmlerin her birinde başrolü Polat Alemdar adıyla yine Necati Şaşmaz canlandırmıştır. Kurtlar vadisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ise dizinin hayranlarının merak konusu olmuştur. Bu efsane haline gelen dizinin başlayacağı zamanı dört gözle beklemektedirler. Peki Kurtlar Vadisi yeni sezon ne zaman başlayacak?
Milyonlarca insan tarafından izlenen bu dizinin kesin tarihi belli oldu. Kurtlar Vadisi yeni sezonuyla 2017 Ocak'tan itibaren ekranlarda yerini alacak. Şu an tekrarlarının gösterildiği 360 tv' de ekrana gelecek dizinin yine izlenme rekorları kıracağına kesin gözüyle bakılıyor. Genellikle erkekler tarafından izlenildiği düşünülen bu dizi kadınlar tarafından da oldukça ilgi görmekte. Bu da dizinin ne kadar başarılı bir yapım olduğunun göstergesidir ve pek çok insan bu dizi sayesinde pek çok insan Türkiye'nin politik konularını da öğrenmiş oluyor. Hem sinema hem de dizi tarihine ismini altın harfler ile yazdılar Kurtlar Vadisi 2017 Şubat'ta izleyiciler ile buluşacak. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz  http://www.nezaman.com.tr/1532/kurtlar-vadisi-yeni-sezonu-ne-zaman-başlayacak linkinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 
  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
}