SUPERNATURAL 3.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! TEEN WOLF 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! VAMPİR GÜNLÜKLERİ 3.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! SUPERNATURAL 2.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 5.SEZON FİNAL TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! REİGN 1.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! YENİ MOBİL TEMAMIZ YAYINDA... DİZİ FİLM İZLEME ZEVKİNİZ MOBİL CİHAZLARDA ARTIK ÇOK DAHA ZEVKLİ !!! ÇALIŞMAYAN FİLMLER & DİZİLERİ SORUN BİLDİR BÖLÜMÜNDEN BİZE BİLDİRİNİZ...! EN BÜYÜK DESTEĞİNİZ YORUMLARINIZDIR. BİZİ FACEBOOK DA DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN...!
  Beğen
7
0

Köprü - The Bridge 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublajlı 720p HD izle

Köprü - The Bridge 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublajlı 720p HD izle
PUAN : 9.0
İMDb 5.8
Dublaj
720P
  • Süre: 60 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2010
  • Ülke: ABD

 1728İZLENME

 1FAVORİ

The Bridge, kendini işine adamış olan sert mizaçlı bir polis memurunun polis sendikasına başkan olarak seçilmesi ve sonrasında yaşananları anlatan bir dram dizisi. Frank Leo 8.000 meslektaşıyla birlikte kanunları korumak adına ettiği yeminin gereğini yerine getirerek sokaklarda suçlularla mücadele etmekte, mesleğin en üst rütbesine kadar yer eden yozlaşmaya karşı savaş vermekte ve çoğu zaman da amirleriyle ters düşmektedir. Frank kolluk kuvvetindeki tecrübeli ortağı Tommy Dunn'la birlikte zenginlerle fakirlerin yaşadığı bölgeyi birbirinden ayıran köprüyü her gün katederek devriye görevini yerine getirmektedir. Kıdemli başçavuş Bernie Kantor mantığın sesini dinleyen ve meslekte ahlâki değerlere önem veren biridir. İnsan ilişkileri sorunlu bir dedektif olan Jill polislikte hızla yükselmektedir. Billy kadınların da polislikte erkekler kadar başarılı olabileceğini kanıtlamaya çalışan azimli bir polis memurudur. Ed Wycoff keskin zekâlı bir emniyet müdürüdür. Abby St. James polis sendikasıyla birlikte çalışmaya başlayan başarılı bir savcıdır. Frank Leo seçildiği yeni mevkiyle birlikte politik nedenlerden ötürü desteklenen ve siyasetçileri arkasına alan emniyetteki bazı yüksek rütbeli amirleri hedef alır. Bunun bir sonucu olarak da kendine nüfuzlu birçok düşman edinir.
 Orjinal Adı:

Bron/Broen

Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  meherrem 20 Ocak 2016, Çarşamba
Admin,videolar neden açılmıyor?
Avatar
Üye
  meherrem 25 Ocak 2016, Pazartesi
Admin bey,filmlerin ve dizilerin hiç birinin imdb punını doğru dizgin yazmıyorsunuz.Bu dizinin imdb-si 8.6 olduğu halde siz 5.6 yazıyorsuz.....
Avatar
Üye
  emekli 23 Mart 2016, Çarşamba
videolar neden açılmıyor?
  BENZER FİLMLER
}